طلای 18 عیار: 3,357,957

شرایط ضمانت تعویض و استرداد ۷ روزه کالاها در بلوچی

رضایت مشتریان یکی از مهمترین اهداف بلوچی است؛ به همین علت بلوچی ضمانت تعویض و استرداد ۷ روزه کالا را برای تمام سفارش‌‌های خود فراهم کرده‌است. بدین معنی که اگر مشتری به هر دلیلی از خرید خود ناراضی باشد، می‌تواند تا 7 روز پس از تحویل گرفتن کالا، نسبت به استرداد یا تعویض آن اقدام کند.

در صورت تایید اشکال فنی از طرف تیم بلوچی، اگر موجودی کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه به اتمام رسیده باشد، مشتری می‌تواند کالای مشابه درخواست کند.
بدیهی است پس از گذشت ۷ روز، کالای مورد نظر شامل این سرویس نخواهد بود. در صورتی که پس از استرداد کالا، ایراد اعلام شده مورد تایید کارشناسان بلوچی نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.
مشتری باید حداکثر تا 7 روز پس از تحویل کالا نسبت به درخواست عودت کالا یا وجه پرداختی (در صورت ثبت سفارش) اقدام کند. برای این منظور می‌تواند با شماره‌های تماس یا آدرس ایمیل که در قسمت «تماس با ما» وجود دارد درخواست خود را ثبت کند.
ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان بلوچی کنترل و بررسی می‏‌شود. در صورت تأیید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس تعویض یا استرداد می‏‌شود. توجه داشته باشید که این سرویس، اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده است را شامل نمی‌‏شود.
توجه داشته باشید که پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند امکان استفاده از سرویسِ تعویض یا استرداد از کاربر سلب می‌شود. استرداد کالا، مستلزم جدا نشدن تگ‌ها از کالا و ارائه فاکتور خرید است. در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ‌ها و فاکتور، کالای خریداری شده قابل استرداد نخواهد بود.

امکان تعویض کالا
برای داشتن یک خرید مطمئن و آسوده امکان تعویض نمودن کلیه‌ی کالاهای موجود در بلوچی فراهم شده‌ است. چنانچه کالای دریافتی شما از نظر ظاهر، عیار و سایر مشخصات درج شده در فاکتور مشکل یا مغایرتی داشته‌باشد، پس از هماهنگی با تیم فروش، کالا را برای ما ارسال نمایید. توجه فرمایید که کالا باید همانطور که تحویل گرفته‌اید و به همراه فاکتور از طریق پست برای ما ارسال شود.‌
در صورتی که به هر دلیلی از خرید خود ناراضی باشید؛ این امکان در مجموعه بلوچی برای شما فراهم است تا در مدت 7 روز کالای مورد نظر را تعویض کنید؛ این امکان برای کلیه کالاهایی که از بلوچی خریداری می‌شوند، وجود دارد.

ورود به بلوچی

شروع گفتگو
1
به راهنمایی نیاز دارید؟
سلام!
می‌تونم کمکتون کنم؟